Bu yaz haşeresiz geçsin

Haziran 21, 2017 0 Yazar: modernciftlik
Bu yaz haşeresiz geçsin

Bu yaz haşeresiz geçsin istiyorsanız bu yazıyı okumaya devam edin… özellikle sivrisinek yakarca vs.

Böcek ilaçları çift etkili güç hem serbest hem de mikro kapsüllenmiş durum için formüle edilmiş olan bu sivrisinek ilacı son derece yenilikçi ve anında öldürme etkisine sahiptir. T.C Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı olan bu ilaç haşereyi ani düşürücü ve öldürücü etkiye sahiptir.  Bu böcek ilacı kapalı alanlarda 90 gün yani 3 ay açık alanlarda 21 yani 3 hafta etkilidir. Kokusuz ve leke bırakmama özelliği bu böcek ilacını bir numaralara taşıyan etken olup çok tercih edilen böcek öldürme ilaçları arasındadır.  Her türlü yüzeyde etkili olduğu görülmüş yapılan araştırmalara göre delikli yüzeylerde bile 2 ay sonra etkisi hala devam etmekte olan bu ilaç kesinlikle tercih edilebilir ve sizi pişman etmez.

haşere ilacı kene, karınca, hamamböceği, sivrisinek karasinek ve tatarcık mücadelesinde T.C Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve ruhsat verilmiştir. Haşereyi uzaklaştırmadan ortamda uzun süreli kontrol sistemi vardır. Evde işyerinizde ve birçok yerde kullanabileceğiniz bu ürün rahatlıkla işinizi görür ve sizi haşere ve tüm böceklerden uzak tutar. Bu böcek ilacını alarak evdeki sinek derdine son verin.  Sineksiz bir hayat istiyorsanız aradığınız ürün bu olmalı. Bu ürünü tercih edenler ve etmeye devam edenler pişman olmadan rahatça ve sürekli kullanabilirler.  İlaç uygulama sıklığını düşürüp maliyeti de oldukça azaltır. Pahalı olmaması bir diğer avantajıdır.

kokusuz ve lekesiz olup sizi rahatsız edecek herhangi bir koku ve her hangi bir leke bırakmaz. hamamböceği ilacı, doğrudan etki göstermesinin yanı sıra, mikro kapsüllerin böcekler tarafından yuvalara ve saklanma alanlarına taşınması sonucunda, dolaylı etki de sergilemektedir.  Yaban Arıları, yuvaların işleme tabi tutulması için mükemmel bir üründür. Depolardaki konma ve saklanma alanlarının işleme tabi tutulması için uygun bir üründür. İstilacı böceklerin dolaşabilmeği evler köpek kulübeleri barınaklar ve benzeri bir çok yerde sizin işinizi görüp sizin böcek konusunda çok büyük yardımcınız olacak bu ürün tercih ettiğiniz zaman asla ve asla pişman olmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.