Veteriner Malzemeleri arayanlar buradalar

Aralık 25, 2017 0 Yazar: modernciftlik
Veteriner Malzemeleri arayanlar buradalar

veteriner malzemeleri özellikle veteriner fakültesini bitirdikten sonra klinik açacak veteriner hekimlerin ilk aradığı şeyler arasında olmaktadır.

işte bu yüzden binlerce veteriner malzemesini bir araya getirip hem veterinerlerin hem de çiftliklerin kolayca satın alabilmesi için www.modernciftlik.com u kurduk.

Sitemizin içinde bulunan veteriner malzemeleri kategorisinden veterinerler diledikleri tüm ürünlere ulaşabilirler. veteriner hekimlerin olmazsa olmaz ürünlerinin yanı sıra spesifik ürünleri de bulabilecekleri bir alan oluşturduk.

çiftlik veterinerleri yada klinik sahibi veterinerler aradıkları bir çok ürünü farklı yerlerden değil de tek bir yerden ve de hesaplı alması için biz birçok üretici ve ithalatçı firma ile bağlantı kurduk ve uygun fiyatlarla satışa sunduk.

bu güne kadar bir çok veteriner hekimimiz bizimle çalışma mutluluğunu yaşadılar. zamanında teslimat ve kaliteli ürün gönderimi gibi birçok meziyeti bir arada bulabildikleri için uzun zamandır çalışmaya devam ediyoruz veteriner hekimlerimiz ile.

Hem büyükbaş hem de pet hekimleri için bir çok malzemeyi bir araya getirdik, bunlardan bazıları köpek ve kedi traş makinesi, büyükbaş hayvan doğum krikosu, veteriner steteskop, doğum önlüğü, rektal eldiven ve daha binlercesi.

veteriner hekimlerin aradığı ve bulamadığı diğer ürünleri de gün gün sitemize eklemeye devam etmekteyiz. özellikle muadil ürünler konusunda da çalışmalarımız devam etmekte bazı hekim ve ya çiftlik sahipleri daha uygun fiyatlı ürünler aramaktalar bu yüzden kalitesi orta derecede fakat fiyatı uygun olan muadil ürün çalışmalarınıda yapmaya devam etmekteyiz.

kaliteli markaları da uygun fiyata bulabileceğiniz sitemizde özellikle danimarkanın ünlü veteriner malzemeleri üreticisi kruuse gibi birçok değerli markayı sitemizde bulabilirsiniz.

uygun fiyatının yanında yine kolay ödeme seçenekleri de size sunduğumuz hizmetler arasında bunlardan bir tanesi kapıda nakit ödeme ürün geldiğinde ödeme anlamına gelen bu ödeme yöntemine ek bir de kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz de bulunmaktadır. bununla beraber internet sitemiz üzerinden kredi kartına taksitli alışveriş yada havale ile indirim gibi ödeme yöntemleri ile de veteriner ekipmanlarına ulaşabilirsniz.

sizde 5 binde fazla veteriner hekimin tercihi olan sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

veteriner malzemesi

veteriner ekipmanları