Tek kullanımlık tulum mu lazım

Temmuz 3, 2017 0 Yazar: modernciftlik
Tek kullanımlık tulum mu lazım

bir çok sektörde kullanılan tek kullanımlık tulum işletmeler için birçoğunda zorunlu bir çoğunda ise gerekli olması sebebiyle en çok tercih edilen kıyafetler arasındadır.

üzerindeki elbiseyi çıkarmadan üzerine giyilebilen bu tulumlar hem kir hem de koku sinmesinin önüne geçen özel kıyafetlerdir. ince malzemeden üretilen ve hafifliği ile çok tercih edilmesinin yanı sıra önündeki fermuarı ile hem pantolon hem de ceket gibi ikisini bir arada sunarak tüm bedeni saran özel bir kıyafettir ekonomik tek kullanımlık tulum fiyatı konusunda ucuz olduğundan bir çok sektör bu ürünü kullanmaktadır.

Tulumları kullanan başlıca sektörler tavukçuluk, hayvancılık, seracılık, boya badana işleri, ilaçlama işleri ve buna benzer tarımsal ve hayvancılık ile ilgili sektörlerdir. tulumlar dayanıklı olduğundan bazı sektörlerde bir kaç defa da kullanılabilmektedirler.

kullan at adı ile de bilinen boy tulumlar şapkası sayesinde başıda korumaktadır şapka istenildiğinde kullanılabilir yapıda olduğundan özellikle saçları korumak için kullanılır.

 

tek parça malzemeden üretilen boy tulumlar sadece 35 gram ağırlığındadır. giyildiğinde neredeyse hiç hissedilmez. şapkası ile bütün bedeni dış etkenlerden korur. ayrıca 1.85 boyundaki ve daha kısa herkes tarafından kullanılabilmektedir. yani bu boy ve altındaki herkes rahatça giyebilir ve çıkarabilir.

fermuarlı olması sayesinde kolayca giyilip çıkarılabilen kullan at boy tulum fiyat avantajı sayesinde herkes tarafından rahatça alınabilir bir üründür.

tek kullanımlık tulum ucuzu nu almak için modernciftlik.com u ziyaret edebilirsiniz.

kullan at boy tulum siparişlerinizin ödemesini dilerseniz kapıda nakit dilerseniz de kapıda kredi kartı ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca kredi kartınız ile tek çekim yada taksitle de yine modernciftlik.com dan sipariş verebilirsiniz.

kredi kartı kullanmıyorum diyenler ise oturduğu il ilçe belde veya köyünde var ise ptt şubelerinden ödeme yaparak da sipariş verebilirler. Bankalar ile çalışan firmalar ise banka havalesi yaparak üstelik indirimli olarak da sipariş verebilirler.

siparişler stoktan hemen teslim şeklinde aynı günde çıkarılır alınan yerin uzaklığına göre 1 veya 3 gün içinde adresinizde olacaktır.

en uygun fiyata almak için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

diğer kullan at malzemeleri görmek için de sitemizi ziyaret edebilirsiniz.