süt termometresi – elektrikli çit ve köpek traş makinası fiyatları

Kasım 7, 2018 0 Yazar: modernciftlik
süt termometresi – elektrikli çit ve köpek traş makinası fiyatları

süt termometresi genellikle yoğurt ve peynir yapacaklar tarafından sütün sıcaklığını ölçme için kullanılan gıdaya uygun sıcaklık ölçü aletidir. Sütün içine farklı türden bir termometre koyamazsınız aksi halde patlayıp sütü zehirleyebilmekte veya sütün heba olması sonucunu doğuracaktır. süt termometreleri civalı termometreler değildir bu yüzden son derece güvenlidir.

süt termometresi

kafesli yapısı sayesinde süt termometresinin camı koruma altına alınmıştır çok şiddetli çarpma veya düşme olmaması durumunda bu koruma işi camın kırılmasını engelleyecektir. süt termometresi en ucuz olarak sitemizde satılmaktadır. Almanya dan ithal edilen bu ürünü güvenle sipariş verebilirsiniz. bu güne kadar onlarcası türk çiftçimiz tarafından sitemizden sipariş verilmiştir. süt termometresi ile sağlıklı ve lezzetli yoğurt ve peynirler yapmanız dileğiyle

elektrikli çit çiftçimizin rahat uykular uyumasını sağlayan teknolojik bir nevi çoban diyebileceğimiz eşsiz alet. Devletler tarafından da desteklenen bu mucize ürün ile yaban hayvanları da evcil hayvanlarda kalıcı zarar görmeden hem korunmuş oluyor hem de tarım ürünleriniz korunmuş oluyor.

Elektrikli çit ile çevrilen bir tarlaya domuz girmez çünkü domuz tele dokunduğundan canını yakacak bir elektik ile çarpılır bu çarpma işlemi anlıktır bunu şöyle açıklayabiliriz.

elektrikli çit

Manyetolu çakmaklar ile bazen elimize elektrik akımı gelir hatta çocukluk yıllarınızda bu şaka ile karşılaşmışsınızdır. eve t işte elektrikli çit sisteminde de bu elektriğinin bir kaç katı yükseklikte bir şiddeti ile hayvanlara elektrik çarpmaktadır. fakat hiç bi r zaman bu çarpma işlemi hayvanlarda kalıcı bir zarar oluşturmamaktadır.

elektrikli çit sistemlerinde birçok ürün kullanılmaktadır. bir dahaki yazımızda da onlardan bahsedeceğiz.

veteriner malzemeleri satışı da yapan sitemizde köpek ve kedi malzemelerini de bulabilirsiniz. bunlardan bir tanesi de köpek traş makinalarıdır.

köpek traş makinesi veteriner hekimler yada köpek sahipleri tarafından köpeklerini traş etmek için kullandıkları kablolu ve kablosuz modelleri olan traş makinelerini de yine sitemizden sipariş verebilirsiniz.

köpek traş makinası

köpek traş makinelerinde çin malı satışı yapmıyoruz. zaten genellikle veteriner hekimler de ya Alman malı köpek traş makinesi yada isviçre malı köpek traş makinası tercih ediyorlar. uzun ömürlü kulllanım için bu olmazsa olmaz olduğundan çin malı köpek traş makineleri veteriner pazarında kendine yer bulamıyor.  köpek traş makinası siparişi oluşturmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

yem kırma makinası kendi yemini kendi üreten küçük ve orta ölçekli süt ve besi çiftliklerinde kullanılan pratik çiftçi yardımcısı bir makinedir. bazı tavuk çiftlikleri de bu ürünü sıklıkla kullanmaktadır. kırdığı tahılları hayvanlara yem olarak hazırlamaya yarayan bu alet elektrik ile çalışmaktadır

Çeşitli elekleri sayesinde çiftçinin istemiş olduğu incelik veya kalınlıkta tahılları öğüterek yem olarak hazırlamaya yaramaktadır. taşıması da bir o kadar kolay olduğundan her yerde karşımıza çıkmaktadır.

yem kırma makinası fiyatları konusunda en uygun makinelerdir kapıda ödeme haricinde havale veya eft ile ödemenin yanı sıra kredi kartınıza taksit ile de sipariş verebileceğiniz yem kırma makinası fiyatları nı sitemizden inceleyebilirsinz.