Rovita new born nedir ne işe yarar

Eylül 12, 2017 0 Yazar: modernciftlik
Rovita new born nedir ne işe yarar

Rovita new born yeni doğan hayvanları hayata bağlayan yem katkısıdır. hayvanların doğumu ile verilir ve direnç kazanmalarını sağlar

rovita new born

new born

hayvanlar doğduktan sonra mama vermek isteyen çiftçiler Sizleri yormamak için bu mama hazırlama makinelerini ürettik. Kolayca mamanızı kısa sürede karıştırmaktadır. Özle bir yapısı olacak Termostat sistemi bulunmaktadır. İstenilen sıcaklıkta otomatik olarak ısıtmayı durdurur. Sizin istediğiniz şeylere göre kendini ayarlayarak mamalar hazırlayabilmektedir. Mama haricinde  enerji içecekleri ve diğer beslenme içeceklerinde de kullanabilirsiniz. Birçok alan da hazırlama işlemleri yapılmaktadır. Çok hayvanınız varsa bu mama hazırlama makinesi sizler için çok büyük yardımcı olacaktır. Hijyeniktir ve kolay taşınabilir. Temizlemesi bir o kadar kolay olmaktadır. 60°C ye kadar su ve diğer sıvıları ısıtabilirsiniz. Birçok özelliği ile sizlere sunulan bu mama yapma makinesi oldukça kolay kullanabilirsiniz. Sizi de tercihleriniz bu yönde olmalıdır.

 

 

 

Kuzu mamaları biberon ve emzikli kovalar ile kolayca hayvanlarınıza verilmektedir. Düzenli kullanımlar ile büyümekte olan kuzuların boğaların sağlıklı yetişmesi ve daha dayanıklı olması gözlemlenmektedir. Kolayca hazırlana bile bu kuzu maması su ile karıştırılarak daha verimli bir sıvıya dönüştürülmektedir. Bu kuzu mamaları sindirimi hayvanalar için oldukça kolaydır. Bu sayede kuzuların ve yiyen tüm hayvanların ishal olmasını önlemektedir. Kolayca yapılabilen bu ürünü kullanarak daha dayanıklı bir hale getirebilirsiniz. Bu ürünün tadı kuzular ve buzağılar tarafından sevilen bir mama türüdür. Kuzu ve buzağılarının sindirim sistemini kuvvetlendirmektedir. Daha sağlam ve dayanıklı yapıya sahip olan bu ürünü sizler de hayvanlar kullanarak daha verimli hale getirmektedir

oğlak emzirme kovası

kuzu emzirme kovası

Yeni doğmuş kuzuları, buzağıları vb. tüm hayvanları daha dirençlik bir hale getirmek için bu rovita new born kullanmalısınız. Bağışıklık sistemini güçlendiren bu ürünler hayvanlarınıza etkisi oldukça fazla olacaktır. Kullanımı oldukça kolaydır. Yeni doğan buzağılara ağız yolu ile verilmektedir. Yaşama kolayca tutulmalarını sağlayan bu ürünleri tercih ederek hem daha sağlam hayvanlar üretmiş olacaksınız. Hem de yaşama tutunmuş olacaklar. Bu ek gıda takviyelerini kullanaraksizlere daha kolay ortamlar da hayvanlarınızı daha dirençli yetişirmiş olacaksınız. Kullanımı ile birlikte hayvanlara vitamin ve mineral takviyesi oluşturur. rovita new born İçerisinde bulunan vitaminler ile hayvanlarınıza etkisi fazla olacaktır. Gerekli tüm özellikleri bünyesinde taşıyarak kolayca büyümesini ve daha sağlam bir hayvan olmasını sağlamak sizin eliniz de olmaktadır.

Ayrıca ishale yakalanmış olan hayvanlarınız için royal ilacın üretmiş olduğu rovita roto corono ürünü de bu sorununuzu çözmeye yardımcı olacaktır. rovita roto corono yeni doğan buzağılar için doğumu takiben ilk 18 saatte acilen kullanılması gereken vitamin. organik mineral. enerji protein ve immun globulince zengin. bağışıklık sitemini destekleyen tamamlayıcı beslenme katkısıdır.

Buzağı ishallerinin büyük bir çoğunluğu virüsler tarafından özellikle de rota virüs ve corona virüs tarafından oluşturulmaktadır. Bilindiği gibi virüs kaynaklı ishal vakalarında antibiyotikler tamamen etkisizdir ve kullanımı tavsiye edilmemektedir. Bu tip ishal vakalarında yapılacak en önemli şey immunglobulinle.  vitaminlerle. minerallerle vücudun savunma sistemini güçlendirmek ve buzağının kaybettiği elektrolitleri geri vermektir.

Tercihlerinizi bu yön de yapın siz de mutlu olun