Pantonic ile Daha Kuvvetli Hayvanlar!

Haziran 12, 2017 1 Yazar: Recep Koçak
Pantonic ile Daha Kuvvetli Hayvanlar!
Pantonic multivitamin

pantonic multivitamin ile sağlıklı hayvanlar!

Royal ilaçtan yine bir ilk ile Pantonic Multivitamin 1 Litre . 1 litre suya 1 ml katılacak şekilde üretilen ürün ile kanatlı hayvanların 1 tonluk suyuna sadece 1 litre pantonic multivitamin karıştırmanız yeterli. Aynı şekilde büyükbaş hayvalar içinde günlük hayvan başına 50 ml kullanılabilir. Küçükbaşlarda hayvan başına günlük 5 ml, kuzu ve oğlaklarda 3 ml kullanılabilir.

Pantonic, hayvan yetiştiricilerinin birçok problemini ortadan kaldırmak ve yetiştirme maliyetlerinizi düşürmek için patentli olarak üretilmiş, kullanımı çok kolay bir solüsyondur. Suya katılarak kullanılır. Büyükbaş hayvanlarda, günlük 50ml. Koyun, keçi, buzağılarda günlük 5ml, kuzularda 3ml, kanatlı hayvanlarda ise 1 ton içme suyuna ortalama 1-2 litre ölçekleri ile kullanılır. Pantonic’de kullanım kolaylığı sağlaması açısından kullanmanız gereken ölçek kabın üstünde mevcuttur. Kullanmanız gereken miktarı kabın ortasını sıkarak ufak alana doldurabilir, ufak alana hazırladığınız miktarı suya karıştırabilirsiniz.

Pantonic, içeriğinde bulunan amino asitler ve nükleotitler sayesinde, genç hayvanlarda büyümeye ve gelişmeye katkı sağlar.

Tavuklarda, hindilerde, güvercinlerde ve tüm kanatlılarda; çeşitli stres faktörlerinde, yem değişikliği ve aşılama öncesinde bağışıklık oluşumunu güçlendirmede kullanılır. Tavukçuluk ile uğraşan yetiştiricilerimiz birkaç kullanımdan sonra, etkisini bizzat görecektir.

Pantonic, ineklerde karaciğer yağlanmalarını engeller, verimin artmasına katkı sağlar, gebelikte ve lohusalıkta beslenme dengesizliklerini giderir.

Besi sığırlarında, büyümeye, gelişmeye ve randıman artışına katkı sağlar.

Pantonic, atlarda performans ve iştah üzerine olumlu etkiler gösterir.

Diğer hayvan türlerinde de kullanabileceğiniz pantonic, arıcılıkta; koloninin zayıf ve güçsüz düştüğü durumlarda ilkbahar ve yaz aylarında kullanılır, bu şekilde koloninin desteklenmesi sağlanır.

Sahip olmak için şimdi tıklayın!