koyun kırkma makinesi hem kaliteli hem ucuz

Haziran 19, 2017 0 Yazar: modernciftlik
koyun kırkma makinesi hem kaliteli hem ucuz

Koyun kırkma makinası modernciftlik.com da

Şaftlı koyun kırkma makinesi ikon aleti ile birlikte 3 kademeli koyun kırkma sistemine sahiptir. Evo 3 kademeli koyun kırkma sistemi ile koyunlarınızı daha hızlı kırkacaksınız. Elektrik değerlendirme KEMA,  CSE standartlarına CE resmi onayı taşıyan tek üründür. Kendini germeyen bakım gerektirmeyen kayışa sahiptir.Koyun kırkma makinası Kullanım tipi profesyonel ağır. Koyunlarınızı kırpmadan önce temiz olup olmadığını kontrol ediniz aksi taktir de körelme olacaktır. 2 yıl garantisi mevcuttur. Bu ürün ile koyunlarınızı hızlı ve pratik şekilde kırpacaksınız. Koyunlarınızda istenmeyen tüylere son vereceksiniz. Artık koyun kırpmak bu ürün ile çok kolay bir hal almış bulunmakta. Bu ürünü tercih ettiğiniz zaman ne kadar çabuk koyunlarınızı kırptığınızı göreceksiniz.

koyun kırkma makinesi hem kaliteli hem ucuz

Koyun kırpma makinesi motoru 250 wattır. Devir 250 devir-dakikadır. Ağırlık 1240 gramdır oldukça hafif olan bu ürünümüz sizi yormadan koyunuzu rahat rahat kırpmanızı sağlayacaktır. Uzunluğu alman malı koyun kırkma makinesi in 301 mm dir. 250 wat ile 350 watt kesim gücüne sahip olan bu cihazımız kendi çapında oldukça iyi bir numara denilebilecek cinstendir. Dünyanın en çok koyun satan koyun kırpma makinesi olan bu cihazımız koyun kırkma makinesinin son teknolojisidir. Bu koyun kırpma makinesi ile koyunlarınızda istemediğiniz kıllardan arındıracak koyunlarınızın üstünde tüylerinin arasında taşıdığı haşerelerden arındırıp koyununuza rahat bir nefes aldırabileceksiniz. Bu ürünü tercih ettiğiniz zaman asla pişman olmayacak ürünümüzün bir numara olduğunu mutlaka göreceksiniz.

Ekonomik koyun kırkma makinesi ucuzu motor gücü 220 w dir. Devir 3000 devir bölü dakikadır. Ağırlığı oldukça hafif sayılacak cinsten sayılan makinemiz 1900 gramdır. Uzunluğu ise 340 mmdir. Sizin işinizi en iyi şekilde görebilecek olan bu cihaz sayesinde koyununuzu en iyi şekilde kırpacaksınız. Bu koyun kırkma makinemiz yedek bıçak hediyelidir. Artık bu koyun kırkma makinesi ile koyunlarınızı kırkmak çok basit. Bu ürün ile sizlere en kolay bir şekilde en kolay yöntemle nasıl koyun kırkabilirsiniz diye düşündük bu ürünü sizlere sunduk. Umarım sizinde tercihiniz bu üründen yana olur ve uzun yıllar koyunlarınızı ürünümüzle kırparsınız. Bu ürün kendi çapında yükselişte ve çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır.