Kovucularla Domuz Mücadelesi

Temmuz 12, 2017 0 Yazar: Recep Koçak
Kovucularla Domuz Mücadelesi

Domuz Mücadelesi

En çok kullanılan domuz kovucu cihazların başında gelen bu ürünümüz karışık ve gece gündüz modunda ekinlerinizi yaban domuzlarından koruyacaktır . Yüksek sesi sayesinde ürünlerinize zarar gelmesini önleyecektir. Çıkardığı domuz kovan köpek sesi ve boğulan domuz sesi çevrede bulunan tüm domuzların o bölgeden uzaklaşmalarını sağlayacaktır. Domuzlar ne bahçenize ne de girmesini istemediğiniz yerlere sokulamadan oradan kaçıp uzaklaşacaktır. Müşteri memnuniyeti konusunda son derece başarılı olan bu sesli domuz kovucu cihaz stoklarımızdadır ve ertesi gün kargo ile 1-2 gün içinde elinizde olacaktır.

Ekili arazilerinizi ve bal kovanlarınızı yaban domuzuna karşı korumak için elektronik domuz kovucu cihazımız en büyük yardımcınız olacak ve gönül rahatlığıyla bahçenizi gözünüz arkada kalmadan bırakabileceksiniz.

Mekanik domuz kovucu kullanım alanı oldukça yüksek olan bu mekanik domuz kovucu elma, kiraz, vişne, kayısı vs ağaçlarının yanında buğday, ayçiçeği, mısır, kavun, karpuz tarlaları gibi tarımsal alanlarda da kullanılır. Domuz kovucu ses bombası ile ekinlerinizi yaban hayvanlarınızdan koruyun tüplü domuz kaçırıcı diye de adlandırılan bu cihaz yaban hayvanlarının yanı sıra kuşlar için de kullanılmaktadır çok yönlü olan bu mekanik domuz kovucu küçük tüp ile 24 saatte 2 dakikada bir patlamaya ayarlarsak 4 bin patlama yapar büyük tüple ise 2 saatte bir patlamaya ayarlarsak 2 saatte 16 bin patlama yapacaktır. 20 bar lpgli tüp ile çalışır. Etki gösterdiği alan ise 25.000 metrekaredir yani 25 dönüm olarak.