Kovalı Sinek Tuzağı ile Sineklere Elveda Deyin!

Sinek Tuzağı Rasyonu

Sinek tuzağı rasyonu, Kovalı kara sinek tuzağı ve Poşet kara sinek tuzağı ürünleri için yedek çözelti toz rasyonu. Rasyonum bitti diye üzülmeyin sizler için düşündük yedek tek halinde satılan rasyonlar çıkardık. Siz de sineklerden bıktıysanız koyun kara sinek tuzağına sineklerden kurtulun. Rahat bir nefes alın derin bir uykuya dalın geceleri etrafınızda vızıldayan sinek sesleri insanları çok rahatsız eden ve çoğu insanın uykusunu bölmektedir sizler için bu sorunu çözümledik çeşitli sinek ilaçları gibi kovalarda kullanılan rasyonu tek tek satmaya başladık sizde bu rasyondan bir tane alın rahat edin. Sinekler herkesin korkulu rüyasına haline gelmiş bulunmakta ama bundan kurtulmak bu rasyon ile hiç te zor değil.

Flytrap sinek yapışkanı ile üstüne konan sinek üstünde yapışır ve kalır. İşletmenizi veya evinizi kara sineklerden kurtarmak istiyorsanız eğer bu ürün size çok iyi geleceğinizden emin olabilirsiniz. 500 metre yapışkanlı ipe sahip olan bu kara sinek tuzağı evinizde iş yerinizde veya bahçenizde sineğe rastlatmayacaktır. Kullandıkça boş bobine sarılır ve yenisi gelir böylelikle sinekler konduğu anda yapışır kalır ve sizde sineksiz bir oda bir işyerinde rahatça işinizi yapıp dinlenebilirsiniz. Eminiz ki bu ürünü kullandıktan sonra başka bir şeye ihtiyaç duymadan kara sinek sivri sineklerden kurtulacaksınız.

Filtrap sinek yapışkanı gıda ve saklama alanlarında kullanıma elverişli olan bir üründür. Kokusuz ekonomik sürekli kontrol sağlar ve olduğu bölgede sinekleri oldukça azaltır hatta bir tane bile bırakmaz. Özel tasarlanmış yapıştırıcısı sayesinde kara sinekleri konduğu anda kendine hapseder ve sineklerde orda yapışır kalır ve bir daha da kurtulamaz. Geniş yüzeyi sayesinde çok farklı alanlarda da kullanılabilir. Alacağınız bir pakette 2 adet rulo bulunmaktadır. Gıda ve saklama alanlarında alternatif sisteme sahip ayrıca sadece gıda ve saklama alanlarında değil ihtiyacınız olan bir çok yerde kullanılması da bir diğer avantajıdır. Rulo sinek tuzağına merhaba diyerek sineklere elveda demek isterseniz anında sipariş verebilir bu ürüne sizde sahip olup sineklerden kurtulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir