Köpek traş makinesi en iyisi

Ağustos 4, 2017 0 Yazar: modernciftlik
Köpek traş makinesi en iyisi

Köpekler belirli zamanlarda tüy dökmeye başlarlar tam bu zamanda köpek traş makinesi köpeklerin bu tüy sorununu ortadan kaldırmak için kullanılan veteriner ve pet hayvan sahiplerinin aradığı makinelerden biridir. köpek traş makinesi yorumları yapan kullanıcıların en çok tercih ettiği makinelerin başında andis oster ve heiniger marka traş makineleri gelmektedir.

Veteriner hekimler genellikle köpek traş makinesi tavsiye edeceklerinde bu markaları tavsiye ederler. köpek traş makinesi sahibinden kimse almaz çünkü bu makineler genellikle hayvan sağlığı ürünleri olarak bilinmekte ve deri ile teması olduğundan veteriner hekimler haricinde başka hayvanlarda kullanılması pek tavsiye edilmez veteriner hekimler her traştan sonra mantar ve benzeri çeşitli deri hastalıklarını önlemek için makineleri dezenfekte işlemine tabi tutarlar.

 

Şimdi gelelim en iyi köpek traş makinası sorusunun cevabına aslında bu sorunun cevabı bıçağında gizli diyebiliriz çünkü en iyi makine de olsa traş bıçağı kötü ise o makineden istenilen performansı alamayabilirsiniz bu yüzden en iyi traş makinesi demek için en iyi bıçağı da kullanıyor olması gerekmektedir. bu arada isviçre çeliği ile ünlü olduğundan en iyi bıçak heiniger traş bıçağı diyebiliriz. heiniger saphir köpek traş makinası da en iyi makine olarak göze çarpmaktadır. Tabiki bununla beraber Andis ve oster markalarına kötü denilemez çünkü ülkemizde en çok tercih edilen traş makinesi Andis tir ve bir çok veteriner hekimin kliniğinde bu makine ile traş yapılmaktadır.

köpek traş makinesi veya kedi traş makinesi diye iki farklı makine aslına bakılırsa yoktur yukarıda saydığımız markaların ucu yani kesim bıçaklarının uzunlukları burada makinenin kedi yada köpek traşı için kullanılacağı sonucunu doğurur. bu yüzden makineler her iki cins için de kulllanılmaktadır.

traş makinelerini kullandıktan sonra daha mutlaka bıçak alanlarını yağlı şekilde bırakmalıdır. aksi takdirde bu alanlar paslanma yapabilir tabiki dezenfekte işlemini de yapmadan makineyi kutusuna koymamalısınız.

köpek veya kedi traş makinesi siparişi vermek için www.modernciftlik.com u ziyaret edebilirsiniz. buradan hayvancılık ekipmanları içindeki traş makineleri kategorisinden almak istediğiniz traş makinesini yada traş bıçağını sipariş verebilirsiniz.