Köpek traş makinesi buradan alınır

köpeklerin de belirli dönemlerde kılları uzar ve dökülmeler başlar ve tam bu devrede köpek traş makinesi imdada yetişir. Evlerinde köpek besleyenler bu durumu bildiklerinden dolayı köpeklerini de traş ettirme ihtiyacı duyarlar.

Traş işini genellikle veteriner hekimler yapsa da kendi kırkan köpek sahipleride vardır. köpek traşında hayvanın cinsine havanın durumuna iklim şartlarına göre belirli uzunlukta kesimler yapılır.

Traş makineleri denilince belirli markalar dünyaca nam salmışlardır. Bunlardan bir tanesi Andis markasıdır; Andis köpek traş makinesi amerikada üretilmiş kaliteli bir traş makinesidir. andis kendi traş makinesinin yanı sıra traş makineleri içinde çeşitli uzunlukta yedek bıçaklarını da üretmektedir. köpeklerde kullanılan bir makine olarak bilinse de andisin aynı makinelerini kedilerde de kullanılmaktadır. Köpek traş makinesi markası olarak en çok bilinen andis bir çok veteriner hekim kliniğinde traş makinesi olarak en çok tercih edilen makine ünvanına da sahiptir.

Andis AGC 2 köpek traş makinasi, Andis Power groom köpek traş makinesi, Andis propet köpek traş makinesi isimlerinde çeşitli traş makineleri üretmiş ve türkiye pazarına sunmuştur.

Andis Orjinal amerikan malı bir traş makinesidir ve tüm dünya veterinerlerince kalitesini tamamlamıştır.

Andis makinelerinde kullanıcılarına rahat ve pratik bir traş imkanı sağlarken sessiz yapısı ile de hayvanların psikolojisini bozmadan traş olmalarına olanak sağlar

kalite ve tasarımı konusunda yüksek Amerikan standartlarında bir ürün olarak göze çarpar.

Andis propet köpek traş makinesi ile köpek sahipler genellikle kendi hayvanını traş ederler

2 Yıl garantili olan köpek traş makineleri yeni klinik açan yada kendi köpeğini traş etmek isteyenler için acemi düzeyden usta düzeyine kadar herkes için idealdir.

Elektriğini şehir şebekesindeki elektrik ile çalışır. kolay takılır bıçakları sayesinde traş esnasında makineyi durdurup hızlıca bıçak değişimi yapabilirsiniz.

Traş makinesinin ergonomik yapısı ile traş esnasında bileğiniz yorulmaz ayrıca hafif olmasından dolayı uzun süre kullanabilirsiniz.

Andis AGC 2  çift devirli köpek traş makinesi en çok satan köpek traş makinesi olarak liste başı olarak geçmektedir.

kırkım zamanı geldiyse yada traş bıçağı almak isteseniz modernciftlik.com u ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir