intraket ve koyun kırkma makinası ile tavuk suluğu hakkında

Kasım 7, 2018 0 Yazar: modernciftlik
intraket ve koyun kırkma makinası ile tavuk suluğu hakkında

Hayvan sağlıında kullanılan intraket hasta hayvanlara serum takılmasında kullanılan olmazsa olmaz bir üründür. intraket kullanımı çiftliklerde sık olarak karşımıza çıkar tabi ki veteriner hekimler de kullanırlar.

intraket

Hayvanlar da çiftleşme için gerekli ekipmanları da yine sitemizden temin edebilirsiniz çiftleşme kemeri, çiftleşme boyası veya çiftleşme önleyici ürünleri sitemizden inceleyip sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

koyun kırkma makinası hem alman malı hem de çin malı makinelerimizi yakından inceleyin en iyi koyun kırkma makinesi de burada en ucuz koyun kırkma makinası da burada fiyatına  bakın kesenize göre en uygun olan makineyi sipariş verin en iyisini en ucuza satmak bizim amacımız.

koyun kırkma makinası

koyun kırkma makinesi almadan önce çevrenizden size önerilen koyun kırkma makinelerini tercih edin 50 ve üzeri hayvan traşları için ise eğer bütçeniz de yeterli ise mutlaka alman malı koyun kırkma makinesi tercih edin. bu sayede daha uzun yıllar kullanabileceğiniz bir makineye sahip olmuş olursunuz.

koyun kırkma makinası fiyatları konusunda ise en ucuzunu en uygun fiyata bulabileceksiniz. kırkma makinası fiyatları sizin için özel olarak tek tek incelenip indirim uygulanmıştır.

tavuk suluğu olarak bilinen nipel suluk farklı aparatlar takılarak geliştirilen ve son yıllarda tavuk ve yumurta çiftliklerinde kulllanılan nipel suluklar tavuk suluğu olarak  bir çok hobici tarafından da kullanılmaya başlamıştır.

tavuk suluğu

özellikle belirli bir tavuk sayısına ulaşanlar veya tavuklarına her gün su vermek istemeyenler bir  nipel suluk düzeneği kurup otomatik tavuk suluğu sistemine sahip  olmaktadır. bu sayede kendilerine zaman kazandırmış olurken tavuklar da hiç susuz kalmamış olmaktadır. dilli çanaklı nipel suluk en çok tercih edilen nipel tavuk suluğu modelidir. bunun en büyük sebebi suyun sürekli tavuk tarafından görünmesinden dolayıdır. dilli çanaklı dediğimiz model suluk ise şamandıralı bir sisteme sahiptir. yumurta tavukçuları ise nipel suluk tercihini boş yani damlalıklı nipel tavuk suluğu olarak belirlemiştir.

Diğer hayvan suluğu modellerimiz için sizleri de modern çiftlik sitemize bekliyoruz burada küçükbaş hayvan sulukları ve büyükbaş hayvan suluklarının yanı sıra kulak küpesi , şamandıralı suluk gibi hayvancılık malzemelerini bulacaksınız.

 

el arabası tekeri almadan önce mutlaka el arabanızın tekerini sökün ve iç boru çapı ile dış çapını ölçün bizim sitemizde satışını yaptığımız model ile aynı özellikte ise öyle sipariş verin  ölçüyü aldınız iç çap aynı fakat dış çapta küçük değişiklikler var ise bunu çok önemsemeyin çünkü olacaktır en önemli olan iç çaptır. iç çap aynı değilse aldığınız tekeri kullanamayabilirsiniz bu yüzden buna dikkat edin ve birde çok ağır malzemeleri çok uzun mesafede taşıyacaksınız şişme tekerlek öneririz. şişme tekerlekler kullanıcısını yormadan daha kolay bir taşıma sağlamaktadır.