hayvan suluğu yada döküm suluk hangisini almalı

Haziran 22, 2017 0 Yazar: modernciftlik
hayvan suluğu yada döküm suluk hangisini almalı

Hayvan suluğu denilince akla hangi hayvan sorusu gelir ilk bundan sonra da çeşitlilik devam eder tabi ki her yiğidin olduğu gibi her hayvanın da suyu içiş şekli de vardır.

hayvan suluğu genellikle büyükbaş hayvancılık terimi olarak döküm hayvan suluğu bilinmektedir

Suluk çeşitleri

Susuz kalan hiçbir canlı kolayca hayata tutunamamaktadırlar. Bunlar için hayvana da özel olarak düşülmüştür. Keçi sulukları ise daha bir başka tasarımlar ile sizlere sunulmaktadır. Bu keçi suluğu 2li ayrı bölümden oluşmaktadır. Otomatik olan bu suluklar ile daha kullanışlı bir hale gelmektedir. Suyun sürekli tazelenmesi keçiler için önemli rol oynamaktadır. Sizlere daha iyi ürün verebilmek için bu suluklar onlar için çok önemlidir. Daha başarılı seçimler yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Birçok koyunun bir arada içim yapabileceği bu ürün ile keçiler oldukça rahat edeceklerdir. Sizlere uyum sağlayan bu ürün ile daha kullanışlı hale geçektir. Suyun sağlıklı olması hayvanınızın sağlığı için de oldukça önemli bir yapıya bürünmektedir.

Genellikle büyük ahırlar da hayvanların büyük baş olduğu alanlar da sıkça tercih edilen ürünlerden birisidir. UV ışınlarına dayanıklı olan şamandıralı suluk 110 litre su kapasitesi ile açık besi veya ağıllar için ideal yapıda bir suluktur. Bu su kapasitesi ile daha verimli bir sulama işleri görmektedir. Sizleri su dolumu için sürekli zorlamayacak bir yapıda üretilmiştir.  Temizleme zamanlarında suluğu yan yatırarak temizleyebilirsiniz. Sıcak ve soğukta çatlama yapmayan yapısı ile şamandıralı suluklar sağlam bir yapıda imal edilmiştir. Yuvarlak hatlara sahip olan suluğumuzun içerisindeki su seviyesini şamandıra ayar bölümünden ayarlayabilirsiniz. Daha kolay sistemler ile daha verimli olacağınızdan bir şüphemiz bulunmamaktadır

Şamandıralar büyük baş hayvanlar için oldukça kullanışlı bir üründür. Bu su kapasitesi ile daha verimli bir sulama işleri görmektedir. Sizleri su dolumu için sürekli zorlamayacak bir yapıda üretilmiştir.  Temizleme zamanlarında suluğu yan yatırarak temizleyebilirsiniz. Sıcak ve soğukta çatlama yapmayan yapısı ile şamandıralı suluklar sağlam bir yapıda imal edilmiştir. Yuvarlak hatlara sahip olan suluğumuzun içerisindeki su seviyesini şamandıra ayar bölümünden ayarlayabilirsiniz. Sizlerin birçok işini bu ürün ile daha kolay hale getirebilirsiniz. Oldukça dayanıklı olan bu şamandıralı suluk ile kolayca hayvanlarınız su içmelerine yardımcı olabilirsiniz. Sizleri çok zorlamayacak ve dayanıklı olan bu ürünü uzun zamanlar kullanabilme imkânı sunulmaktaydı. Kolay kullanımı ile büyük bas hayvanlarda genellikle tercih edilen ürün haline geliştir.