Güvercin beslemek artık çok kolay

Temmuz 3, 2017 0 Yazar: modernciftlik
Güvercin beslemek artık çok kolay

Çift yönlü yemlik kaliteli galvanizden yapılmıştır. Uzun ömürlüdür. Üst kapağı sağa ve sola hareket edebilir. 100 cm uzunluğundadır. Çift yönlü olması ile her iki taraftan da hayvanlarınız yem yemesini sağlar bu sayede çok sayıda beslenme işini halleder. En büyük avantajlarından biri olan çift yönü ile daha fazla tavuğun beslenmesini aynı anda gerçekleştirmesini sağlar. Kullanılan hayvanlar ise şunlardır tavuk güvercin horoz bıldırcın ördek keklik ve kaz gibi kanatlı hayvanlar. Kolay doldurulup kolay temizlenir. güvercin yemliği Size büyük kolaylık sağlar. Hayvanlarınızın da rahatça yem yemesini sağlar. Eğer sizde kanatlı hayvan besliyorsanız bu üründen mutlaka almalısınız. Bu ürünü tercih edenlerin verimli sonuçlar aldığını ve memnun olduğunu görmekteyiz.

Çift yönlü yemlik 60 cm orta seviyede kanatlı hayvan yetiştiriciliği yapan kişilerin tercih ettiği bir ürün olan çift yönlü 60 cm lik yemliğimizdir güvercin yemliği olarak da kullanılmaktadır. Kaliteli galvanizden yapılmıştır paslanmazdır. 25 kilogram yem kapasitesiyle oldukça iyi sayılan bir kapasitesi vardır. Birçok kanatlı hayvanda kullanılabilmesi de bu ürünü güzelleştiren bir diğer etmenlerdendir. Çift yönlü olmasıyla birlikte hayvanlarınız rahatça beslenebilecektir. Üst kapağı sala ve sola hareket ettirebilir şekilde tasarlanmıştır. Uzun ömürlüdür uzun seneler sizin işinizi göreceğinizden şüpheniz olmasın. Kolay temizlenebilmesi size büyük olanak sağlar. Sorunsuz bir şekilde hayvanlarınızın beslenmesini aç kalmamasını istiyorsanız bu ürünü alarak istediğinizi gerçekleştirebilir ve mutlu sona ulaşabilirsiniz. Bu ürün tam size göre.

Güvercin ayak klipsi eğer güvercinlerinizi birbirinden ayırt etmek istiyorsanız bu ürün sayesinde rahatça ayırabilirsiniz. Güvercin yetiştirenlerin çoğu güvercin ayak klipsi kullanmaktadır. bu yöntemi kullanmaktadır. Kaybolan güvercininizi de güvercin ayak klipsi sayesinde rahatça diğer güvercinlerden ayırt edip bulabilirsiniz. Ya da cins güvercinlerinizi birbirinden ayırt etmek isterseniz her birine farklı klips takarak güvercinlerinizi birbirinden kolaylıkla ayırabilirsiniz. Bir poşette 50 tane güvercin klipsi bulunmaktadır bunlarda sizin işinizi rahatlıkla görecektir. Güvercin ayak klipsi dediğimiz ürün güvercinlerin ayaklarına takılan künyelerdir. Güvercin yetiştiriciliğe uğraşan birçok kişi bu ürünü tercih etmektedir ve bu sayede güvercinlerini diğer güvercinlerden rahatlıkça ayırt etmektedirler. Bu ürünü tercih ederek güvercinlerinizi ayırt etmenizi kolay hale getirin.