Fareler ile mücadele etmenin 5 farklı yolu

Ağustos 19, 2017 0 Yazar: modernciftlik
Fareler ile mücadele etmenin 5 farklı yolu

Farelerden kurtulmak için yapmadığınız şey kalmadı sanıyorsanız birde bunlara bakın

Fareler yaşadıkları ortama göre hızlı bir şekilde üreyebilen ve davetsiz misafirlerdir. birçok kişi farelerle farklı şekillerde mücadele yöntemini seçmektedir.

  1. Farelerin en sevdiği lezzet Fare pastası

En çok sevdikleri yem diyebiliriz o kadar lezzetlidir ki tadından ölürler.

fare yemi

fare pastası

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Fareler için mum blok

Pasta ile birlikte en çok sevdikleri ikinci yem de mum blok olarak bilinir ve genellikle fare yem istasyonlarında bir pasta ve bir mum blok konur en azından bütün ilaçlama firmaları bu istasyonları bu şekilde kullanır.

fare yemi mum blok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Zehirli Fare Yemi olmazsa olmaz

özellikle tavan aralarında ve köylerde damlardaki fareleri yok etmek için kullanılan zehirli buğday fare mücadelesinde olmazsa olmazlardandır. içindeki delik ile fare istasyonuna kolayca monte edilir.

fare yemi buğday

zehirli fare yemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Zehirli pellet yem

fareler için fabrikasyon yem olarakda bilinen pelet yem ile farelerden kurtulabilirsiniz. fare deliklerine dökülmesi tavsiye edilir. bu sayede kanatlı hayvanların veya kuşların zehirli yemden yemesini engellemiş olursunuz.

pelet fare yem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Lezzetli bir fare zehiri daha kötü kedi lakaplı pellet yem

El değmeden dökebileceğiniz hazır zehirli fare yemidir ve çok satanlar arasındadır. pelet şeklinde sıkıştırılarak üretilen bu yemler fareler tarafından severek yeni fakat sonuç onlar için hiç de iç açıcı değildir. farelerin iç organlarına zarar veren bu zehirli yem onları yuvalarında uyurken öldürmek için kullanılır.

fare zehiri pelet

 

 

 

 

 

 

 

Farelerde kurtulmanın 5 farklı yöntemini en azında bunu onları zehirleyerek nasıl yapabileceğinizi göndrünüz

fareler genellikle zehirli yem yediklerinde yuvalarında öldükleri için çevrede kötü koku oluşmaz bu yüzden zehirli fare yemleri sıklıkla kullanılmaktadır.

fare zehirlerinden sipariş vermek için ya fotoğrafların üzerini tıklayın yada aşağıda size vereceğimiz bağlantıyı tıklayarak tümünü bir anda görün

çok çeşitli ürünlere çeşitli ödeme yöntemleri ile sadece modernciftlik.com dan ulaşabilirsiniz.

fareler ile mücadele aradığınız tüm fare zehiri ekipman ve diğer yöntemler ile ilgini yeni yazılarımız ile karşınızda olacağız. yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz

facebook vb sosyal hesaplarda paylaşmanızı rica ederiz.