Fare zehiri etkili bir mücadele yöntemidir

Temmuz 6, 2017 0 Yazar: modernciftlik
Fare zehiri etkili bir mücadele yöntemidir

Fare zehri 200 gr bir diğer ürünümüz olan fare yem istasyonu için tasarlanmış olan bu fare zehri yem istasyonumuzun içine koyularak fare tuzağa düşecektir.  Anında etki gösteren fare zehiri  fareyi anında öldürüp bayıltacaktır. Çok etkili olan bu ürün en çok tercih edilen fare zehirleri arasında olup en etkili zehirlerden biridir. Fare yem istasyonlarında kullanılan haricen tek başına da kullanılabilen bu ürün fare zehirlemek farelerden kurtulmak için bir numaraları yardımcınız haline gelecek âdete fareler için bir kâbus sizin için ise faresiz bir hayat sunacaktır. Tahta dolaplarınızda ya da lam yakınlarında bulunan fareler bu zehri yedikleri anda öleceklerdir. Tercihinizi bu üründen kullanmanız sizin için en doğru fare zehirleme yöntemi olacaktır.

Fare mücadele seti diğer iki ürünümüzü bir pakette toplayıp size ekonomik pir paket çıkardık. Fare zehiri fare yem istasyonu ve 1 paket mum blokla farelerin kökünü kazıyacak evinizde bir tane fare kalmayacak ve rahat bir nefes alacaksınız. Bu ürünü tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Bu ürün sizin için farelerden çeken dolabını battaniyenizi yorganınızı vs zarar veren fareler artık olmayacak. Gönül rahatlığıyla istediğiniz eşyanızı istediğiniz yiyeceğinizi istediğiniz yerde saklayabileceksiniz. Fare derdinize son vermek istiyorsanız eğer tercihiniz fare mücadele setinden yana kullanmalısınız. Herkesin farelerden bıktığı gibi sizde bıkmışsanız bu fare mücadele setiyle siz değil onlar sizinle yaşamak için mücadele etsin.

Pasta yem filtreli kâğıda ambalajlanmış olup, yerleştirilmesi kolaydır ve tüketildiğinin kontrolüne olanak sağlar. İşi bittikten sonra kolayca atılabilir size yük olmaz. Yüksek yağ içeriği olan lokmalar şeklindedir ve yerleştirmeyi kolay ve basit hale getiren filtreli kâğıda ambalajlanmıştır fare tuzağı kolayca düşerler. Olağanüstü cazibesi, kemirgen kontrolünün kolayca yapılmasını sağlar ve fare gibi kemirgen canlıların bu tuzağa kolayca düşmesini sağlar. Diğer yiyecekler ile birlikte kemirgenlerin pasta şeklindeki yemleri yemeyi tercih ettiğini göstermektedir. VEBİ dünyada bu formülü geliştiren ilk kuruluşlardan birisidir. Formül itibariyle en komple yemdir. Eğer zehir isterseniz size tavsiyemiz pasta yemlerdir.