Fare zehiri en ucuzu ve etkilisi

Ağustos 15, 2017 0 Yazar: modernciftlik
Fare zehiri en ucuzu ve etkilisi

Hazır fare yemi  diğer hayvanların yanı sıra sıçanlara karşı daha seçici bir formül fare zehiri olan hazır fare yemi fareleri yok etmede kullanılan mükemmel bir üründür. Piyasadaki en dengeli formül, suya ve neme diğer çevre şartlarına yüksek direnç gösterir ve eriyip gitmez. Yeni çoklu kenarları ile yemin tüketilmesinin kolaylanması amaçlanmış olup bu konuda başarıda sağlanmıştır. Duvara veya yere çivi veya telle kolayca tutturulur ve orda sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. Parafin mantarlara suya böceklere karşı ürünü uzun süre korur ve bozulmasını önler.  fare zehiri ile Fare tek besleme ile tokluk hissi verir ve fare 4 5 gün içinde yuvasında iç kanamasıyla ölür kalır.

Badcat pelet sürekli ve devamlı fare mücadelesi yapan mekânlar için daha profesyonel ve etkili olan bu uygulama için fareleri davet eden gizli yem kapasitesi olan kapanları kullandık. Fare ve sıçanlar için yüksek toksisitiye sahip olan bu ürün tek lokmada öldürücü etkisi vardır. Mücadele yapılmak istenen mekânlarda dip bucak erişilmesi zor kuytu köşelere, delik ve yuvaları biliniyorsa yanlarına ve fare hareket güzergâhlarına, beslendikleri alanlara konulabilir ve o ulaşamadığınız fare yuvalarındaki fareleride böylece kolaylıkla öldürebilir ve onlardan da kurtulmuş olursunuz. Farelerin bir numaralı düşmanı haline gelen bu zehir hiçbir fareyi canlı koymaz ve sizde rahat edersiniz. Tercihiniz bu üründen yana olmalı.

Fare tutkalı yapışkanı küçük fındık fareleri için kullanılır. fare zehiri kullanmak istemeyenlerin en çok başvurduğu yöntemdir.

fare tutkalı

Fare tuzağının içine konularak ta kullanılabilecek olan bu yapışkan özellikle fındık fareleri o baş belası küçük farelerden kurtuluş yolunuz olacak. Farelerden şikayetçiyseniz eğer tercihiniz bu yönde olabilir özellikle fındık fareleri için kullanılan bu yöntem oldukça etkili bir yöntemdir. Basit ve ucuz olan bu yöntem ne cebinizi yakar nede aldığınıza pişman eder. Sizi o küçük fareciklerden arındıran fare tutkalı yapışkanı farelerden kurtulduğunuz gördükçe daha çok sever hale geleceksiniz. Her yerde kullanılan bu ürün temizlemesi kolay hafif ve etkili olduğundan çok tercih edilen bir üründür. Bu ürünü alırsanız pişman olmazsınız.

 

 

 

kapıda ödeme yada kredi kartı ile güvenli alışveriş için modernciftlik.com u ziyaret edebilirsiniz.