Elektrikli Çit

Elektrikli Çit

Elektrikli çit sistemleri Türkiye de ağırlıklı olarak Arıcılık sektöründe ayıların kovanlardan kaçırılması için kullanılmaktadır.

elektrikli çit sisteminin tüm hayvanlarda etkili bir caydırma yöntemi olduğu bilindiğinden yaban domuzlarında da aktif olarak kullanılmaktadır. Ekinlere zarar vermemesi için tarlanın etrafına çekilen elektrikli çit teli yaban hayvanları ve özellikle domuzu arazinin dışında tutar.

Elektrikli çit makineleri güneş enerjisi ile de çalıştığından elektriğin olmadığı her yerde kullanılabilmektedir.

Akü güneş paneli ve elektrikli çit makinesi kombinasyonu ile tarlada dağda bağda her yerde kullanım imkanı sunan çit sistemleri özellikle bekçilik konusunda çiftçinin en büyük yardımcısı konumundadır.

Elektrikli çit sistemleri arazilerin en boy veya metrekaresine göre ihtiyaç duyulan ekipmanlar paket halinde satılmaktadır ki bu durum neyi ne kadar almalıyım sorusunun da bir nevi cevabı niteliğindedir.

Elektrikli çit sistemleri elektrikli çit makineleri, elektrikli çit telleri, izolatörler, topraklama çubuğu, yıldırımsavar, izolatör takma aleti, güneş paneli ve diğer ara malzemelerden oluşmaktadır.

Elektrikli çit sistemleri hakkında ürünleri incelemek ve sipariş vermek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

https://www.modernciftlik.com/kategori/elektrikli-cit

elektrikli çit

elektrikli çit sistemi