Elektrikli Çit Telleri

Temmuz 17, 2017 0 Yazar: Recep Koçak
Elektrikli Çit Telleri

1000 m Çelik Elektrikli örgü çit teli

Elektrikli Çit Teli yaban hayvanlarına karşı dizayn edilmiştir. Korunaklı bir ortam yaratmak için bahçelerinizde tercih edebileceğiniz en ideal kullanımlı ürünlerden birisidir. İçerisinde bulunan 7 ayrı telden oluşturulmuş bir yapısı bulunmaktadır. Oldukça esnek ve kolay kurulabilir yapı ile tasarlanmıştır. Kullanıcılarının en çok dikkat ettiği özelliklerden birini taşımaktadır. Çok yönlü kullanılabilir özelliği taşımaktadır. 150 kg kadar dayanıklılık göstermektedir. Bu yönü ile bahçenize karşı olumsuz yönde karşı koyacak hayvanları kolayca etkisiz hale getirebilmektedirler. Direnci 0,15 Ohm/m bu direnç ile daha kullanışlı ortamlarda kullanmanızı sağlamaktır. Her alanda konumlandırılabilen bu koruma alanını rahatça oluşturabilirsiniz. Sizin de tercihleriniz bu yönde olmalıdır. Elektrikli çit sistemlerinde özellikle arıcıların ve yaban domuzu mücadelesi için kullanılan çit telleridir.

 

Çelik Çit Teli 200m

Çelik çit teli kurulumu kolay sağlam ve kalitelidir. Tercihleriniz arasında bulunmalıdır. Size en iyi koruma ortamları sunmaktadır. Zorlanmadan koruma alanları oluşturulmaktadır. Oldukça esnek bir yapıya sahip olan bu çelik çit teli ile her alanda konumlandıracağınız koruma alanları oluşmaktadır. 7 çelik telin sarımında oluşmaktadır. Mükemmel iletkenlik geleneksel telden 4 kat daha iletkendir. Bu özellik ile daha dayanıklı ve korunaklı bir alan olduğunu görmekteyiz. Daha başarılı koruma alanları için bu teli tercih etmelisiniz. Sağlam yapıda üretilmiştir. Sizleri en iyi alanlara yönlendirecek bu ürün ile tercih etmelisiniz. Kolay kurulumu sayesinde sizleri zorlamayacak yapıda üretilmektedir. Elektrikli çit sistemlerinde özellikle arıcıların ve yaban domuzu mücadelesi için kullanılan çit telleridir.

Yaban Çit Teli 1000m

500 m boyunda elektrikli çelik çit teli ile uygun alanlarda konumlandırabilmektedir. İçerisinde 5 adet tel bulunmaktadır. Bu kalınlık onlar için en önemli özeliklerden biridir. Kalınlığı sayesinde daha başarılı olabilmektedirler. İçi çelik telli ve dış kısmı Pvc kaplıdır. Son derece esnek kurulumu kolaydır. Çelik 2 mm dir. Bu sayede kullanıcılarına daha pratik bir kurulum alanları oluşturmaktadır. Bahçenizi yabani hayvanlardan korumak için kullanılmaktadır. Ekonomik çit teli kopma direnci 150 Kg’dır. Sizlerin de tercihiniz bu basit kurulumu ile en iyi koruma alanlarını oluşturmaktadır. Sizler Tercihlerinizi bu yönde yaparak daha verimli işler yapmış olacaksınız.