elektrikli çit sistemleri nasıl kurulur

Ekim 8, 2018 0 Yazar: modernciftlik
elektrikli çit sistemleri nasıl kurulur

elektrikli çit sistemleri dünyanın her yerinde çiftçiler tarafından kullanılan en etkili korunma yöntemlerinin başında gelen yeni nesil çoban sistemidir diyebiliriz.

 

Bant Bağlantısı

elektrikli çit telleri

elektrikli çit teli

bant bağlantısı elektrikli çit makinesi teli için üretilmiştir ve Paslanmaz çelikten üretilmiştir.  Teknolojiye ve sizin isteklerinize göre tasarlanan bu ürün oldukça kullanışlı ve sağlamdır. Sizlere sunduğu ayrıcalıklar ile daha verimli koruma alanları oluşturmanızı sağlayacaktır. Gerekli tüm özellikleri üzerinde taşımaktadır. Genişliği 40 mm’ye kadar olan iki bant arasında ideal mekanik ve elektrik bağlantılıdır. Bu özelliği ile en çok tercih edilen bir seviyeye gelmektedir.  Sizi zorlamayacak sistematik yapısı ile çok kullanışlı bir hal almaktadır. Zor durumlar da bu Elektrikli çit bant bağlantısı sizi kurtaracak en önemli huşulardan birisidir. Oldukça ideal fiyatı ile sizde elektrikli çit sistemleriniz de tercih edebilirsiniz.  Kullanımı ve kuruluşu oldukça kolaydır. Basit yapısı ile kurduğunuz sistemi kolayca halledebilmektedir. Sizleri zorlamayacak olan bu sistem ile daha elverişli bir hal içinde bulunmaktasınız. Kısacası elektrikli çit sistemleri kurulumu oldukça kolaydır.

Kablolu İp Bağlantısı

Son teknoloji ile üretilen bu pratik elektrikli çit Elektrikli çit için kablolu ip bağlantısı oldukça kullanışlıdır. Sizlerin isteğine göre tercihe edebileceğiniz bir kullanım alanın da yer almaktadır. Her sistem de yer alması gerekmez ama kullanım için elverişli gerekli olan alanlar da kullanımı seri ve daha başarılı koruma alanları için tercih etmekten kaçınmamalıyız.  Kablo uzunluğu en ideal oran da tasarlanarak sizlere sunulmuştur. 150 cm olan bu kablonun boyu sizin işinizi görmeye fazlaca yetecektir. Çit ipi ile enerji kaynağı arasında ideal mekanik ve elektrik bağlantısı oluşturmaktadır. Zor durumlar sizi en çok idare edecek durumda tasarlanarak sizlere sunulmuştur.

Elektrikli çit sistemleri için Galvanizlinmiş Tel Bağlantısı

Sizlerin elektrikli çit telleri her koşul da kolayca bağlantı kurması için tasarlanmış müthiş bir üründür. Genellikle tel olan ürünler de bağlantı oluşturan bu Elektrikli çit için galvanizlinmiş Tel Bağlantısı ile daha kolay bir hal almaktadır. Bir kutuda 6 adet bu üründen bulunmaktadır. Uygun fiyatı ile tercihlerinizi bu pratik üründen yana yapmalısınız. Sabit çitlerdeki tellerin güvenli bağlantısı veya yeraltı kablosunun çit teline bağlanması için tasarlanan önemli bir üründür. Sizleri zorlamadan bağlantı alanları oluşturabilecek ortamlar yaratmaktadır. Sizin de tercihleriniz bu pratik üründen yana olmalıdır. Kolay kullanımı ve sağlamlığı ile uzun yıllar bu ürünü kullanabilirsiniz.  Daha iyi koruma alanları oluşturmak için sizde bu üründen sahip olmalısınız.