Elektrikli çit nasıl yapılır

Haziran 20, 2017 0 Yazar: modernciftlik
Elektrikli çit nasıl yapılır

Bir elektrikli çite ihtiyacınız varsa bu seti alarak amacınıza ulaşmak daha kolay hale geliyor. Elektrikli çit nasıl yapılır sorusunun cevabı paket içeriklerinde sizlere sunulmuştur. Elektrikli çit sisteminde ihtiyacınız olan ne varsa sizlere sunulmuştur. Kullanıcıları için derleyip topladık ve paket olarak sizlere uygun oranda sunamaya çalıştık. 500 metre karelik alanda rahatça çalışma ortamı yaratabilecek bir tel ile karşı karşıyasınız.  3 kat tel çekerek daha güvenilir hale getirebilirsiniz. Paket içreğinde yalnızca Ahşap direkler mevcut değildir.  Uzunluğu 125 cm olan direkleri kullanarak daha verimli bir iş yapmış olursunuz. Direklere izolatörleri taktıktan sonra dikmenizi tavsiye ediyoruz. Böyle olunca daha verimli bir sistem kurmuş olursunuz.Elektrikli çit sistemleri ile hem bütçenizi hem de kurduğunuz alanı daha iyi kontrol edebileceksiniz.

Sizler için ekonomik olan bu paketi tasarladık. Sizlerin tüm ihtiyaçlarını bir arada toplayarak daha verimli bir hale getirdik.  500 m Elektrikli Çit Eko Paket  ile 4 kenar uzunluğu 165 m gelen 1600 metre karelik alanda çalışma yapabilirsiniz. Bu sistemi içinde bulunan direklerle sabitleyerek yaptığınız bu düzenekten daha verim almış olursunuz. Sizin ve bahçenizin rahat edeceği bu Elektrikli çit makinesi içiniz rahat hareket edebileceksiniz.  Ekonomik olan bu paket ideal miktarda sizlerin bütçesini zorlamayacak oranda sizlere sunulmuştur. Gerekli olan tüm malzemeleri sizleri yormama için bir arada topladık ve en verimli hale getirmiş olduk.

En geniş alanlara artık bu elektrikli çit teli ile daha rahat yayılabileceksiniz. Bu ekonomik paket içerisin de tüm ihtiyacınız olan ürünleri bir arada toplayarak daha verimli hale getirdik. 1000 m Elektrikli Çit Eko Paket Bu paket ile arazinin 4 kenarının toplam uzunluğu 330 metre olan 6400 metrekare bir araziyi rahatlıkla döşeyebilirsiniz. Bu düzenekte daha da 3 kat sıra tel çekerek sistemi daha sağlam hale sokabilirsiniz. Bu düzeneği içinde bulunan ayaklarla destekleyerek yapığınız çitten daha fazla verim almış olursunuz. Sizde bağ bahçelerinizde tercihlerinizi bu üründen yana yaparak daha iyi sonuçlar elde etmiş olursunuz. Çok makul olan fiyatı ile bütçelerinizde zorlamayacak seviyededir.

elektrikli tel ya da elektrikli çit sistemi almak isteyenler modernciftlik.com u ziyaret edebilirler. Orada hazırlanmış özel paketler ile kafanız karışmadan tarlanızın ölçülerine uygun bir paket mutlaka bulursunuz.