Elektrikli Çit Aksesuarları

Nisan 25, 2018 0 Yazar: modernciftlik
Elektrikli Çit Aksesuarları

Elektrikli Çit Kapı Seti

Oldukça kullanışlı bir yapısı bulunmaktadır. Sürekli içeride işleri olan kullanıcılar için tercih edilmektedir. 5 metreye kadar uzanmakta olan bu kapı ile daha güvenilir bir hal almaktadır içerisinde 1 adet kancalı giriş kapısı tutacağı, 1 adet özel yay, 2 adet bahçe kapısı kulpu izolatörü bulunmaktadır. Bu tasarım ile içeride koruduğunuz hayvanlarınızı daha sağlam bir şekilde giriş çıkışını sağlayabileceksiniz. Konargöçer bir sistemle çalıştırıyorsanız daha da kolay bir hale getirmektedir. Kolayca takılabilir kolayca da sökülebilmektedir.  Bu elektrikli çit kapı seti atlar için ideal bir kullanım aracı değildir.  Bu atlar konusunda tercih etmeniz sizler için olumlu şartlar getirmemektedir. Diğer amaçlar da kullanım için daha uygun bir yapı da tasarlanmıştır.

 

Çit hattı kontrol cihazı

En kullanışlı biçimde tasarlanarak sizlere sunulmuştur. Kullanımı oldukça kolaydır. Bir çitinizdeki küçük kopuk veya tamamlamak gibi amaçlarınız da tercih ettiğiniz de daha verimli sonuçlar alacaksınız.  Paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bu üretim ile de sizlere ne kadar dayanıklı ve sağlam olduğunu göstermektedir. Daha başarılı uzatma alanları oluşturmak için bu yöntemi seçebilirsiniz. 60 cm kadar uzayabilen bu çit bağlantı kabloları çok kullanışlı bir hal almaktadır. Bu yardımcı ürünleri kullanarak daha verimli bir hale getirmiş olacaksınız. Gerekli tüm özellikleri bünyesinde bulundurmaktadır. Pratik tasarımı ile kabloyu kolayca kavrayarak kolay kullanım olanakları sunmaktadır. Zorlanmadan uzun zamanlar kullanabileceğiniz bir ürün ile karşı karşıyasınız. çit hattındaki enerjiyi çit kontrol cihazı ile kontrol edebilirsiniz.

Enerji Kaynağı İle Bant Bağlantısı

Son teknoloji ile üretilerek sizlere sunulan bu ürün kolay kullanımlı ve ideal bir oranda enerji üreterek daha verimli hale gelmektedir. Enerji kaynağı ile genişliği 40 mm’ye kadar olan bantlar- arasında ideal mekanik ve elektrik bağlantısı bulunmaktadır. Kablo uzunluğu sizler için en ideal oran da tasarlanarak 130 cm de kanaat getirilmiştir. Sizlere kurduğunuz sistem de oldukça fayda sağlayacak bu ürünü tercih etmekten kaçınmalısınız. Daha çok işinize yarayacak bu ürün ile daha konforlu bir koruma alanı yaratmış olacaksınız. Kullanımı da kurulumu da oldukça kolaydır.  Daha elverişli olan bu sistem ile gerekli tüm özellikleri taşıtarak kurduğunuz sistemde daha elverişli olacaktır. elektrikli çit telindeki enerjiye kapılmamak için plastik kapı tutacağı kullanabilirsiniz