Domuz kovucu ses bombası

Ağustos 1, 2017 0 Yazar: modernciftlik
Domuz kovucu ses bombası

Domuz kovucu En çok kullanılan domuz kovucu cihazların başında gelen bu ürünümüz karışık ve gece gündüz modunda ekinlerinizi yaban domuzlarından koruyacaktır ve ürünlerinize zarar gelmesini önleyecektir. Çıkardığı domuz kovan köpek sesi ve boğulan domuz sesi çevrede bulunan tüm domuzların o bölgeden uzaklaşmalarını sağlayacaktır ve domuzlar ne bahçenize nede girmesini istemediğiniz yerlere sokulamadan oradan kaçıp uzaklaşacaktır. Müşteri memnuniyeti konusunda son derece başarılı olan bu domuz kovucu cihaz stoklarımızdadır ve istediğiniz her an aynı gün kargo ile yada ertesi gün kargo ile 1-2 gün içinde elinizde olacaktır. Ekili arazilerinizi ve bal kovanlarınızı yaban domuzuna karşı korumak için elektronik domuz kovucu cihazımız en büyük yardımcınız olacak ve gönül rahatlığıyla bahçenizi gözünüz arkada kalmadan bırakabileceksiniz.

domuz kovucu

domuz resmi

Domuz feneri Işıklı domuz feneri 2 pil ile 1 yıl boyunca yaban domuzundan ekinlerinizi ve bal kovanlarınızı korumda en büyük yardımcınız olur. Sadece geceleri yanar ve gece koruma etkisi gösterir. Uzun menzilli bir ışık yayma yöntemiyle domuzlar bu ışıktan çekinir ve domuzlarla iyi bir mücadele yöntemidir. Bu domuz kovucular genellikle çok satılan ve tercih sırası önlerde olan bir üründür. Bu ürün için herhangi bir şikâyet ve benzeriyle karşılaşmadık. Gündüz bekleyişte gece ekinlerinizi bekleyemiyor musunuz işte aradığınız ürün domuz feneri eminin çok işinize yarayacaktır. Tercih edilecek ürünler arasında olan bu ürün sizi pişman etmeyecektir.

 

 

 

domuz kovucu cihaz

domuz kovucu

 

 

 

Mekanik domuz kovucu kullanım alanı oldukça yüksek olan bu mekanik domuz kovucu elma, kiraz, vişne, kayısı vs ağaçlarının yanında buğday, ayçiçeği, mısır, kavun, karpuz tarlaları gibi tarımsal alanlarda da kullanılır. Ses bombası ile ekinlerinizi yaban hayvanlarınızdan koruyun tüplü domuz kaçırıcı diye de adlandırılan bu cihaz yaban hayvanlarının yanı sıra kuşlar için de kullanılmaktadır çok yönlü olan bu kovucu küçük tüp ile 24 saatte 2 dakikada bir patlamaya ayarlarsak 4 bin patlama yapar büyük tüple ise 2 saatte bir patlamaya ayarlarsak 2 saatte 16 bin patlama yapacaktır. 20 bar lpgli tüp ile çalışır.  Etki gösterdiği alan ise 25.000 metrekaredir.