ba-max Böcek İlaçları

Temmuz 6, 2017 0 Yazar: Recep Koçak
ba-max Böcek İlaçları

Böcekler için tuzaklar

Sizleri hamam böceklerinden uzaklaştırmak bu ürün ile daha kolay bir hal almaktadır. Evinizin içini binanınız bu ilaç ile kolayca hamam böceklerinden uzaklaştırabilirsiniz. Sizi zorlamayacak bu hamamböceği ilacı ile daha temiz ortamlar oluşturacaksınız. Kokusuz yapısı ile sizlere ve çevrenize zarar vermemektedir. Çocuklara karşıda bir alerji bir sorun yaratmamaktadır. Uygulanan alanda asla leke bırakmamaktadır. Uygulanan alana yayılarak hamam böceklerini etkisiz hale getirmektedir. En büyük avantajlarında biri kullanım sonrasın da ürünün için de kaldı ise bir kullanımlık daha beklemektedir. İlaç kesinlikle bozma veya işlevini kaybetme gibi olaylar yaşatmamaktadır. Sizleri ve ailenizi hamam böceklerinden daha kolay yollarla korumak sizin elinizde olmaktadır.

Böcekleri, haşereleri, hamam böcekleri, pireleri vb. hayvanları evinizde uzaklaştırmak daha kolay bir hal almaktadır. Sizleri zorlamayacak bu böceklerden kolayca kurtulmanızı sağlayacaktır. Sizlere en uygun olan bu filit böcek tozu ile ilk çalkalayarak bu tozu kullanmaya başlayabilirsiniz. Böceklerin üreyeceği alanları tercih ederek köşelere yarıklara evinizin veya kullanacağınız alanın tabanlarına serperek bu böceklerin yaşamına son verebilirsiniz. Bu uygulamayı yaprak evlerinizde sizleri rahatsız eden bu böcekleri Bamax böcek ilacı ile kolayca yok edebilirsiniz. Çok tercih edilen bu ürüne ulaşmak oldukça kolaydır. Sizin de tercihleriniz bu yönde olmalıdır. Böceklerle uzun süre uğraşmadan kolayca uzaklaştırabilirsiniz. Gerekli tüm özellikleri bu toz içinde bulundurmaktayız.

Sinekler için tuzaklar

Sizlere nefes aldırmak için evinizi korumak için sizde bu toz ilacı tercih etmelisiniz. Sizleri karasineklerden kalayca uzak tutmanın yolu bu üründür genellikle hayvan barınakları, süthaneler ve besin üretim yerlerinde bulunan karasineklerle mücadele amacıyla kullanılmaktadır. Bu yerlerde birebir sonuç gösteren bu ürünü ortama yaymakta oldukça kolaydır. Birçok işinizi kolayca yapmanızı bu sineklerden uzaklaştırmanızı sağlamış olursunuz. AGİTA Sinek İlacı 1 kg uygun bir kapta 320 ml ılık su ile karıştırılarak boyama yapılabilecek kıvama getirilir. Böylelikle daha çok işlev sahibi olmaktadır. Uygulanmasından önce açıkta bulunan yiyecekler ve kaplar ile daha korunaklı bir hale getirilmelidir. Bu ürünün işi tamamen bittikten sonra çöplere atılarak sahiden uzaklaştırılması gerekmektedir. Fazla miktarda olumsuz atıklar yüklüdür. Güçlü bir ilaç olduğu için etkisinde büyük olmaktadır.