Agita karasinek ilacı 100 gr Karasineğe son

Karasinek ilacı olarak bilinen en meşhur marka olan agita 10 wg amerikalı firmanın isviçrede ürettirdiği bir karasinek ilacıdır.

Dünyada en iyi karasinek öldürücü sinek zehiri olarak bilinen agita 2 farklı yöntem ile karasinek sorununu ortadan kaldırmaktadır.

özellikle havaya sıkılan bir çok ürünün yanı sıra bu ilaç tam 45 gün etkisi ile çiftçinin esnafın yada sanayicinin karasinek sorununa cevap vermektedir.

45 günlük etki süresi nemlendirildiği sürece etkili olacağınıda unutmamamız gerekiyor.

Gelelim bu agita karasinek ilacı nın nasıl hazırlanacağına bu bilgiyi paylaşma sebebimiz birçok insan boyama yöntemi denilince badana yapacağını sanıyor işin aslı öyle değil aşağıda sizlere agitanın nasıl kullanılacağı konusunda bilgi vereceğiz

Agita karasinek ilacı 2 farklı yöntem ile kullanılmaktadır.

  1. Boyama yöntemi ile :

100 gram agitayı 80 ml lt lik kaynamış ve soğutulmuş su ile karıştırın boya kıvamına geldiğinde elde ettiğiniz karışımı 40 metrekarelik bira alana uygulayın. 10×30 cm boyunda şeritler halinde birkaç noktaya uygulama yapınız

ilaçlamanın uygun olmadığı bol çatlaklı ve çok pürüzlü yüzeylerde ise karışımı tavana asacağınız karton yada polietilen parçalara sürebilirsiniz

2. Sprey yöntemi

Agita karasinek ilacını suyla karıştırıp sıvı hale getirdiktenn sonra bir pompa içerisine koyup spreyleme şeklinde kulllanabilirsiniz. 100 ml olan agitayı 1600 ml lik ılık suda karıştırın elde ettiğiniz karışımı 40 metrekarelik alana uygulayın bu sistemle yapacağınız uygulamanın etkisi 42 gün devam edecektir.

Agita sürün gitsin sıkın bitsin sloganı ile yola çıkan türkiyenin ve dünyanın 1 numaralı karasinek ilacıdır. uzun bir süre novartis firmasının distribitörlüğünde satılan agita şimdi elanco firmasının güvencesi ile satılmaktadır.

Evinizin, çiftliğinizin, hayvanlarınızın huzurunu bozan ve hastalık saçan karasinekler hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz?

Tam donanımlı bir düşman olan karasineklerle mücadele etmek için onların yapılarını bilmek gerekir.

Karasinek (Musca domestica), iki kanatlılar (Diptera) takımının Muscidae familyasından böcek türüdür. Uzunluğu 5-8 mm arasında değişen, rengi genel olarak koyu gri ve siyah olan ve uçabilen bir sinek türüdür. 70’e yakın türü mevcuttur. Karasinekler, Kutuplardan Ekvator’a doğudan batıya yayılmış durumdadır.

Diğer böceklerdeki gibi karasineklerin de iskeleti yoktur. Fakat derisi kitin denilen sert bir madde ile kaplıdır ve karın bölgesinde bulunan onlarca boşluktan çok rahat nefes alıp verebilir.

Suda eriyen granül formunda olan agita karasinek ilacını firmamızdan temin edebilirsiniz.

hem 100 gram hemde 1000 gram lık iki farklı formda satılan agitaya sahip olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Agita kara sinek ilacı sipariş vermek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.modernciftlik.com/urun/agita-sinek-ilaci-100-gr/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir